Datum narození: 12.8.2005
M: CASSIE Mao-Dao     (DKK 1/1)
O: JCH,CH PEEK z Máchova kraje (DKK 0/0)
-5 fenek a 3 pejsci
Barvy: černá, černá s žíháním, plavá s žíháním
-odběr: říjen

 Po důkladném zvážení jsme jako krycího psa zvolili JCH,CH PEEKA z Máchova kraje, DKK 0/0  - nemusí být

   Dne 12.8.2005 se naší fence narodilo 8 štěňátek, 5 fenek a 3 pejsci ( ve stejný den "slaví"  narozeniny i otec štěňat PEEK).
   Porod proběhl zcela bez problémů a od prvního dne se z Cassie stala naprosto vynikající, vzorná a tolerantní máma.

   Štěňátka byla odchována v rodině a to jak v bytě tak na zahradě, jsou plně socializovaná, naprosto vyrovnaná a nebojácná, pravidelně odčervována a očkována.
 
   Samozřejmostí je kupní smlouva, průkaz původu a chovatelský servis.

 

plavý s žíháním a černou maskou, s perfektní hlavou, silným kvadratickým nosem, vynikající kostrou a úhlením
Aaron má naprosto vyrovnanou povahu, je velice vnímavý, přátelský a poslušný.

černý s žíháním, excelentní pes jak po stránce exteriérové tak povahové - perfektní hlava se silným kvadratickým nosem, mohutná silná kostra s výborným úhlením končetin
Apollo má naprosto vyrovnanou pohodovou povahu. Je velice milý, vnímavý a poslušný.

 

   

Černá,výborná kostra, typická hlava – exteriérově velmi povedená, vyrovnaná povaha, fenka je velmi vnímavá, čiperná, hravá, milá a mazlivá.

VOLNÁ

černá se slabým žíháním, bílé znaky, mohutná silná kostra, výborné úhlení, typická hlava, vyrovnaná povaha, fenka velmi milá, přátelská a nebojácná. Vhodnější spíše jako přítel a hlídač do rodiny, k dětem. Na výstavách by patřila k těm průměrným fenám.

VOLNÁ

 

černá se slabým žíháním, výrazné bílé znaky, mohutná silná kostra, výborné úhlení, typická hlava, vyrovnaná povaha, fenka velmi milá, vnímavá a poslušná. Vhodné na výstavy, do chovu, ale i jako přítel a hlídač do rodiny, k dětem.

VOLNÁ

žíhaná, mohutná silná kostra, výborné úhlení, typická hlava, vyrovnaná přátelská povaha, fenka je velmi vnímavá, poslušná a mazlivá.Velmi vhodná na výstavy a do chovu.

VOLNÁ