V červnu roku 2003 (skládala jsem zrovna státní závěrečné zkoušky na VŠ) mě vyzvedl přítel a oznámil, že jedeme pro štěňátko. Již delší dobu jsme uvažovali o tom pořídit si psa plemene Cane Corso, ale plánovali jsme si učinit tento krok až na podzim. S menší obavou jsem tedy přijala Markovo rozhodnutí, jet pro náš nový přírůstek do rodiny,  a vyrazili jsme směrem na Bruntál do chovatelské stanice Mao-Dao. Čekala jsme, že nás přivítá smečka malých chlupáčů, ale místo toho se, mimo jiných, objevily dvě čtyřměsíční fenky. I tak to ale byla láska na první pohled. Po dvou hodinách, které jsme strávili příjemným a poučným povídáním o tomto úžasném plemeni, jsme naložili naši Cassie do auta (zabrala celou zadní sedačku) a vydali jsme se na dlouhou zpáteční cestu.
  Cassie se během krátké doby stala miláčkem všech, strhla na sebe veškerou pozornost a i rodiče, kteří byli ostře proti pejskovi, se do Cassie zamilovali.
  Jelikož jsme s Cassie bydleli nejprve v panelovém bytě a v době naší nepřítomnosti trávila Cassie čas pouze v jedné místnosti, užili jsme si i nepříjemné chvíle, které však k chovu psů patří a to "radosti" v podobě zničeného, rozkousaného koberce, podrápaných dveří ...  Cassie nám tak dávala velmi jasně najevo, že se jí samotné doma nelíbí. Zdárně jsme však přetrpěli toto její pubertální období a navíc jsme se přestěhovali do rodinného domu, kde má Cassie přeci jenom více volnosti a zábavy.
  No a jelikož z malé Cassie vyrostla velice hezká a mohutná fenka, rozhodli jsme se, že absolvujeme bonitaci a pokud bude úspěšná a výsledek DKK vyjde také dobře, založíme chovatelskou stanici a začneme hledat vhodného krycího psa. To vše se povedlo a tak jsme v červnu roku 2005 vyrazili do Prahy k p. Máslové na krytí. Přestože to bylo pro Cassie i Peeka poprvé, vše se nakonec povedlo a dne 12.8.2005 (na Peekovi narozeniny) se narodila štěňátka.